Grafika z zaproszeniem na 12 Gwiaździsty Rajd w Górach Dębowych. Treść w artykule.

Zapraszamy na wrześniowy, rowerowy XII Rajd Gwiaździsty im. Zacheusza Nowowiejskiego w Górach Dębowych, który odbędzie się w sobotę 30 września 2023 r. Jak co roku do wygrania atrakcyjne nagrody i puchary, a także tradycyjnie już: Puchar Starosty Przasnyskiego dla najliczniejszej rodziny biorącej udział w rajdzie.

Regulamin rajdu znajduje się pod adresem: www.mazowszeturystyka.net.pl

Treść plakatu:

12 Rajd Gwiaździsty Zacheusza Nowowiejskiego. Góry Dębowe 30 września 2023.

10:00 - rejestracja uczestników Rajdu.
11:30 - uroczystości pod pomnikiem Zacheusza Nowowiejskiego,
          - złożenie kwiatów i zniczy,
          - rajd i wyścig na trasie "Góry Dębowe",
          - rozlosowanie nagród,
          - piknik integracyjny połączony z degustacją potraw.

Dodatkowe atrakcje:
- Puchar Starosty dla najliczniejszej rodziny biorącej udział w rajdzie rodzinnym.
- Konkurs wiedzy o życiu Zacheusza Nowowiejskiego o nagrodę ufundowaną przez Rodzinę Patrona.

Dla kategorii rodzinnej możliwość transportu rowerów z Przasnysza. Ilość miejsc ograniczona! Zapisy na trsnsport do 23.09.2023 pod numerem telefonu 500 018 187.