Grafika informująca o zawodach hokejowych gwiazd. Treść w artykule.

Impreza odbędzie się na krytym lodowisku w Przasnyszu w niedzielę 26.11.2023 r. w godzinach 09:00 – 14:00.

Do udziały zapraszamy dzieciaki z przedszkoli i szkół podstawowych. Wymagana jest umiejętność jazdy na łyżwach, własny kask i ochraniacze. Mile widziane ochraniacze hokejowe, ale mogą być również rolkowe.

Zabawa będzie polegała na rozegraniu mini turnieju hokeja pomiędzy trzema drużynami oraz indywidualnym pokonaniu hokejowego toru przeszkód na czas.

Każdy zawodnik otrzyma piękny metalowy medal za uczestnictwo, a najlepsi zostaną wyróżnieni pucharami.

Przed zawodami zostaną przeprowadzone dwa treningi przygotowawcze, na których nastąpi weryfikacja zgłoszonych zawodników, podział na drużyny oraz trening w pokonywaniu toru przeszkód. Terminy treningów zostaną podane po otwarciu lodowiska. Udział w co najmniej jednym z treningów jest obowiązkowy. Brak udziału w treningu skutkuje skreśleniem z listy uczestników.

Więcej szczegółów w regulaminie. Limit zawodników – 30.

Zapraszamy do zapisów: https://catchtime.pl/zawody-hokejowych-gwiazd-2023/

Patronat nad imprezą objął Starosta Przasnyski oraz Burmistrz Miasta Przasnysz.

,,Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki