Grafika informuje o bezpłatnych zajęciach tańca dla mieszkańców gminy Jednorożec. Treść w artykule.

Powiat Przasnyski serdecznie zaprasza na bezpłatne zajęcia taneczne dla mieszkańców Gminy Jednorożec. Pierwszy projekt z Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego 2024 wkracza w fazę realizacji.

Miło nam poinformować, że ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia taneczne dla mieszkańców Gminy Jednorożec. Już wkrótce, za sprawą treningów - odbywających się raz w tygodniu - różne grupy wiekowe zyskają możliwość poprawienia kondycji, zadbania o sylwetkę i sprężystość ciała.

Zajęcia poprowadzi Anna Michalska-Studniak  - profesjonalna trenerka tańca.

Zajęcia odbywać się będą w każdą środę:
- dla grupy podstawowej - 15:45-16:45
- dla grupy zaawansowanej - 16:45-17:45

Miejsce zajęć: mała sala gimnastyczna w Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu 794 - 682 - 315.

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 7 lutego. Serdecznie zapraszamy!

Zadanie jest finansowane z Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego na 2024 r.