Grafika z ofertą ćwiczeń aerobowych. Treść w artykule.

Kolejny projekt z Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego wkracza w fazę realizacji. Miło nam poinformować, że ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia gimnastyczne (aerobik) dla mieszkańców Gminy Krzynowłoga Mała. Już wkrótce, za sprawą treningów odbywających się raz w tygodniu od lutego do czerwca oraz od września do listopada różne grupy wiekowe zyskają możliwość poprawienia kondycji, zadbania o sylwetkę i sprężystość ciała.

Profesjonalna trenerka Magdalena Glina umożliwi mieszkańcom gminy Krzynowłoga Mała zadbanie o kondycję i smukłą sylwetkę. Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek w godzinach 18:40-19:40.

Miejsce zajęć: sala sportowa w szkole podstawowej w Krzynowłodze Małej (ul. Szkolna 4).

Szczegółowe informacje oraz zapisy są możliwe pod numerem telefonu 794 682 315 w godzinach 8:00-15:00. Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób, dlatego liczba miejsc jest ograniczona. Pierwsze zajęcia odbędą się 5 lutego.

Serdecznie zapraszamy!

Zadanie jest finansowane z Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego na 2024 rok.