Grafika informuje, że każdy mieszkaniec powiatu przasnyskiego ma prawo do nieodpłatnego poradnictwa specjalistycznego.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje: każdy mieszkaniec Powiatu Przasnyskiego ma prawo skorzystać z nieodpłatnego poradnictwa specjalistycznego.

Poradnictwo prawne - każdy wtorek miesiąca, w godziniach 9:00 - 11:00.

(poradnictwo i pomoc głównie z zakresu prawa rodzinnego, tj. dochodzenie roszczeń alimentacyjnych, sprawy rozwodowe, separacja, sprawy z zakresu ingerencji w wykonywanie władzy rodzicielskiej, sprawy za znęcanie się nad rodziną itp.)

Poradnictwo psychologiczne - drugi, trzeci i czwarty piątek miesiąca, w godzinach 9:00 - 16:00.

Poradnictwo pedagogiczne - drugi i czwarty wtorek miesiąca, w godzinach 15:00 - 17:00.

Poradnictwo socjalne - od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

Poradnictwo specjalistyczne odbywa się w siedzibie PCPR w Przasnyszu, przy ul. Berka Joselewicza 6 w pokoju numer 14. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, starszych i małych dzieci.

Konsultacje i porady udzielane są po wcześniejszym dokonaniu zgłoszenia poprzez:
- kontakt telefoniczny z pracownikiem PCPR w Przasnyszu - pod numerem 29 752 51 73 wew. 17
- lub osobiście w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu, ul. Berka Joselewicz 6 (parter budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu), pokój numer 10.

Pozwól nam sobie pomóc.