Zdjęcie zbiorowe Starosty Przasnyskiego i uczestników zajęć gimnastycznych w Krzynowłodze Małej

Ruszył kolejny projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego 2024

5 lutego w sali sportowej w Krzynowłodze Małej odbyły się pierwsze zajęcia w ramach gminnego projektu Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego na rok 2024 pn. „ Zajęcia poprawy kultury fizycznej dla mieszkańców gminy Krzynowłoga Mała". W inauguracji udział wziął Paweł Mostowy - Starosta Przasnyski.

Za sprawą treningów odbywających się raz w tygodniu od lutego do czerwca oraz od września do października różne grupy wiekowe zyskają możliwość poprawienia kondycji, zadbania o sylwetkę i sprężystość ciała. Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek w godzinach 18:40-19:40.

Zadanie jest finansowane z Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego na 2024 r.