„POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI” – RUSZA KOLEJNA EDYCJA KONKURSU

Kontynuując działania na rzecz promocji rodzimego rolnictwa i przetwórstwa, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie pragnie poinformować o XX edycji Inicjatywy Pozytywistycznej „Polski Producent Żywności”.

Województwo Mazowieckie w 2016 roku po raz kolejny bierze udział w tej inicjatywie, starając się aktywnie pokazywać na rynku lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim wyróżniające się firmy i produkty rolno – spożywcze godne najwyższych laurów promocyjnych. Inicjatywa pozytywistyczna „Polski Producent Żywności” ma na celu promowanie najlepszych polskich producentów żywności działających na terenie Polski, w tym Mazowsza i wytwarzanych przez nich produktów. Dla pełnego zrozumienia wagi proponowanego przedsięwzięcia i spodziewanych efektów promocyjno-marketingowych informujemy dodatkowo, że:
1.Etap regionalny jest całkowicie nieodpłatny dla producentów.
2. Etap regionalny Polskiego Producenta Żywności polega na wypełnieniu karty zgłoszeniowej i przesłaniu jej faxem do Urzędu Marszałkowskiego na numer (022) 59-79-702, bądź listownie na adres Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa, bądź drogą elektroniczną na adres kazimierz.kuran@mazovia.pl  do dnia 20 lipca  br.
3. Kapituła na posiedzeniu plenarnym w terminie lipiec/sierpień br. dokona wyboru tzw. finalistów regionalnych zgłoszonych później do etapu krajowego.
4. Finaliści regionalni Konkursu są wyróżniani przez Marszałka Województwa Mazowieckiego dyplomami niezależnie od podjęcia decyzji o udziale w etapie krajowym.
5. Etap krajowy odbędzie się w Poznaniu.

Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne - tutaj.