„PRO LICEUM BONO” DLA STAROSTY PRZASNYSKIEGO ZENONA SZCZEPANKOWSKIEGO

Opublikowane przez „PRO LICEUM BONO” DLA STAROSTY PRZASNYSKIEGO ZENONA SZCZEPANKOWSKIEGO

Dyrekcja i Społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu przyznała te wyjątkowe wyróżnienie za troskę o teraźniejszość szkoły. Zenon Szczepankowski przyjął je, jak sam powiedział, ze szczególną satysfakcją ze względu na szacunek i uznanie jakim darzy tę flagową szkołę powiatu przasnyskiego.

Sławomir Czaplicki
Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego,