12 września 2019 roku Jakub Bońkowski – zawodnik LKS GROM wraz ze swoim trenerem Cezarym Pykałą odwiedził gabinet Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego

Młody zawodnik ważący zaledwie 51 kg i mający 15 lat zdobył złoty medal w kategorii 74 kilogramy juniorów do lat 16 z wynikiem 298 kilogramów. W dniach 7-8 września 2019 roku w Skierniewicach odbył się Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym juniorów, seniorów i weteranów. Były to eliminacje do Mistrzostw Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym, które odbędą się w Kownie na Litwie w listopadzie. Starosta pogratulował młodemu świetnie zapowiadającemu się zawodnikowi.

12 września 2019 roku Jakub Bońkowski - zawodnik LKS GROM wraz ze swoim trenerem odwiedził gabinet Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego.

Zarząd Powiatu zawsze stara się by najlepsi zawodnicy mieli szansę walczyć na międzynarodowych zawodach i inspirować rówieśników zwiększonej aktywności fizycznej i na pewno wesprze jeszcze nie raz również Jakuba Bońkowskiego.

Data: 2019-09-23
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli