Na zdjęciu aktor, pracownik Biblioteki Miejskiej w Przasnyszu oraz widownia na sali konferencyjnej Powiatu Przasnyskiego. Treść w artykule.

„Kulturalne lato z biblioteką” z dofinansowaniem Powiatu Przasnyskiego: za nami spotkanie z Tadeuszem Chudeckim!
W gościnnych progach sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, w ramach projektu „Kulturalne lato z biblioteką” realizowanego przez Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu  odbyło się spotkanie z Tadeuszem Chudeckim: aktorem teatralnym, telewizyjnym, dubbingowym.

Artysta jest także podróżnikiem – globtroterem, który odwiedza różne kraje i kontynenty. Owocem tych podróży są cztery książki. Ostatnia z nich: „Grecja. Subiektywny przewodnik czyli jak przechytrzyć Greka” miała swoją premierę 22 czerwca. 
Zaproszony gość z pasją, lekkością i humorem opowiadał o swoich wojażach, spotkaniach z ciekawymi ludźmi, ale także udzielał rad jak podróżować w sposób ekonomiczny, wygodny i bezpieczny. Tadeusz Chudecki podkreślił, że każda z wypraw wzbogaca go o nowe doświadczenia, pozwala spojrzeć z dystansem na otaczający nas świat.

Tadeusz Chudecki prezentował zdjęcia i filmy z miejsc, które odwiedził, opowiadał niezwykłe historie i ciekawe anegdoty z nimi związane. Po spotkaniu uczestnicy mogli nabyć książki wraz z autografem autora.

Cykl wydarzeń „Kulturalne lato z biblioteką” dofinansowano z dotacji przekazanej przez samorząd Powiatu Przasnyskiego.

(źródło: mbpprzasnysz.pl)