Na zdjęciu Starosta Przasnyski i pozostali uczestnicy rajdu rowerowego przed wyruszeniem w drogę

Rajd rowerowy pod patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele z udziałem władz Powiatu Przasnyskiego: Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego i Wicestarosty Pawła Mostowego

20 lipca Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach zorganizował rajd rowerowy „traktem królewskim”, czyli trasą tzw. „różowych słupów”. W rajdzie rowerowym pod patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele wzięli udział: Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski i Wicestarosta Paweł Mostowy. 

Wycieczka rozpoczęła się o godzinie 13:00 pod siedzibą Ośrodka Upowszechniania Kultury w Chorzelach. Uczestnicy, zarówno dorośli, jak i dzieci, zgromadzili się z entuzjazmem, nie mogąc doczekać się rozpoczęcia przygody. Starosta osobiście powitał wszystkich uczestników, podkreślając wagę aktywności fizycznej dla zdrowia i samopoczucia.

Wycieczka obejmowała malowniczą trasę o długości około 7 kilometrów, prowadzącą przez trasę „różowych słupów”, czyli drogę powiatową nr 3213W. W trakcie wycieczki Starosta Przasnyski rozmawiał z mieszkańcami, słuchał ich opinii i pomysłów dotyczących rozwoju regionu. 

Po dotarciu do parkingu leśnego na uczestników rajdu czekał poczęstunek i chwila odpoczynku przed drogą powrotną.

Galeria zdjęć