Po prawej i lewej stronie siedzą emerytowani nauczyciele, na wprost dzieci i scena uroczystości

19 października w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu nauczyciele emeryci z powiatu przasnyskiego spotkali się, by wspólnie świętować Dzień Edukacji Narodowej. Jeszcze nie tak dawno to Oni uczyli dzieci i młodzież poznawać świat. Dziś są na zasłużonej emeryturze, ale zawsze o nich pamiętamy.

Nauczyciele emeryci przyjęli mnóstwo gratulacji za pracę na rzecz oświaty i młodego pokolenia, m.in. od Senatora RP Krzysztofa Bieńkowskiego, Wicestarosty Powiatu Przasnyskiego Pawła Mostowego, Burmistrza Miasta Przasnysz Łukasza Chrostowskiego, Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beaty Szczepankowskiej, Wójta Gminy Jednorożec Krzysztofa Iwulskiego oraz dyrektorów przasnyskich szkół. Podczas spotkania wręczono również okolicznościowe wyróżnienia i dyplomy, a całość uświetnił występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu.

Wszystkim nauczycielom emerytom dziękujemy za codzienną pełną zaangażowania pracę, poświęcenie i serce, jakie wkładaliście w wychowanie młodych pokoleń. Życzymy zdrowia, pogody ducha i uśmiechu na każdy dzień.