Grafika informuje o pożyczkach dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Treść w artykule.

Szanowni Państwo, przestawiamy informację i ofertę Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Urzędu Marszałkowskiego, służącą wsparciu i udzieleniu pomocy finansowej dla Przedsiębiorców.

Na podstawie umowy Zarządu Województwa Mazowieckiego o finansowaniu z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, wdrażane są instrumenty finansowe w postaci pożyczek  dla sektora MŚP (mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw). Celem ww. działania jest wspieranie zwiększania zdolności przedsiębiorstw do wdrażania, upowszechniania i wprowadzania na rynek nowych rozwiązań. Główne obszary wsparcia aktywności inwestycyjnej istniejących mikro, małych i średnich przedsiębiorstw dotyczą rozwoju produktów i usług, procesów organizacyjnych i rozwiązań marketingowych, co może się przełożyć na zwiększenie zatrudnienia i trwały rozwój firm, a także może podnieść innowacyjność MŚP.

Jeśli masz pomysł na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej, chcesz rozwinąć swoją firmę, ale brakuje Ci środków, myślisz o wprowadzeniu nowych produktów i usług – skorzystaj z oferty Banku Gospodarstwa Krajowego – Państwowego Banku Rozwoju.

W ofercie znajdują się pożyczki małe i duże, stanowiące łatwo dostępne finansowanie pomocne przedsiębiorcom, o stałym i atrakcyjnym finansowaniu. Procedury są szybkie i proste, a wsparcie dostosowane do potrzeb przedsiębiorców.  Środki są uruchamiane w krótkich okresach, zapewnione jest również finansowanie Start-Upów.

Pożyczka Mała dla sektora MŚP:
finansowanie - od 10 tysięcy do 250 tysięcy złotych
oprocentowanie - 3,29%
okres spłaty - do 5 lat (60 miesięcy)
karencja w spłacie - do 6 miesięcy (możliwość wydłużenia do 9 miesięcy)

Pożyczka Duża dla sektora MŚP:
finansowanie - od 500 tysięcy do 2,5 miliona złotych
oprocentowanie - 4,77%
okres spłaty - do 8 lat (96 miesięcy)
karencja w spłacie - do 12 miesięcy (możliwość wydłużenia do 24 miesięcy)

Pożyczkę otrzymasz na jasnych i prostych warunkach. Wystarczy, że zgłosisz się do instytucji finansowej współpracującej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, która przeprowadzi Cię przez całą procedurę wsparcia. Listę takich instytucji znajdziesz na stronie https://www.bgk.pl/pozyczki-unijne/

Poniżej załączamy również prezentację przygotowaną przez Bank Gospodarstwa Krajowego, poświęconą instrumentom zwrotnym na rozwój mazowieckich przedsiębiorców.

Galeria zdjęć