Władze Powiatu Przasnyskiego, Kierownictwo i kadra nauczycielska Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu wraz z młodzieżą

31 stycznia poznaliśmy wyniki szkolnego konkursu Kolęd i Pastorałek "Marana Tha" - Przyjdź Panie Jezu pod patronatem Starosty Przasnyskiego i dyrektora ZSP im. mjr. Henryka Sucharskiego w Przasnyszu.  Konkurs skierowany był do uczniów wszystkich klas.
 
Powiat Przasnyski dla laureatów ufundował nagrody oraz vouchery na lodowisko i basen w Chorzelach. Celem konkursu było kultywowanie i rozwijanie tradycji wspólnego kolędowania, rozbudzenie u młodzieży zamiłowania do śpiewu, popularyzacja polskich kolęd i pastorałek oraz popularyzacja śpiewu jako formy rozwoju i ekspresji.

Laureaci szkolnego konkursu Kolęd i Pastorałek:
I miejsce: klasa 3 OPW
II miejsce: klasa 5 TL
III miejsce: klasa 4 TL
IV miejsce: 3 TL

W imieniu organizatorów i sponsorów dyplomy i nagrody laureatom wręczyli: Paweł Mostowy - Starosta Przasnyski, Wicestarosta Renata Kosman, Magdalena Kowalewska, kierownik Referatu Rozwoju, Aktywizacji Biznesu i Promocji w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu oraz Paweł Szczepkowski, dyrektor ZSP im. mjr. Henryka Sucharskiego w Przasnyszu.

Wszystkim laureatom gratulujemy!