Zdjęcie zbiorowe Wicestarosty Przasnyskiego Renaty Kosman z uczestnikami turnieju tenisa ziemnego

W sobotę 27 stycznia 2024 roku w hali sportowej ZSP przy ul. Sadowej w Przasnyszu odbył się turniej tenisa ziemnego, będący częścią imprez towarzyszących finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie to zgromadziło miłośników tenisa oraz wspierających szczytny cel WOŚP. Turniej miał charakter charytatywny, a kwota wpisowego została przekazana do skarbonki WOŚP, wspierając tym samym szlachetne cele fundacji.

W grze deblowej wzięło udział 18 zawodników, jednak liczba tenisistów podczas całego wydarzenia sięgnęła około 40. Chęć udziału w turnieju wyraziło wielu miłośników tenisa z Przasnysza i okolic. Niestety, ze względu na ograniczenia czasowe, nie wszyscy zdołali stanąć na korcie, choć entuzjazm do rywalizacji był wyraźnie widoczny.

Atmosfera turnieju była niezwykle serdeczna, a uczestnicy i kibice cieszyli się każdym zagraniem. Widowisko było pełne emocji, a rywalizacja przeplatana była chwilami radości i śmiechu. Mimo, że turniej miał charakter sportowy, głównym celem było wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, co dodawało całości dodatkowego wymiaru.

Uczestnicy turnieju zajęli następujące miejsca:
I miejsce: Krzysztof Mendalka i Piotr Daniszewski
II miejsce: Mirosław Piegza i Mariusz Zaręba
III miejsce: Władysław Tworkowski i Grzegorz Cołosiński

Zwycięzcy turnieju otrzymali symboliczne nagrody z rąk Wicestarosty Powiatu Przasnyskiego Renaty Kosman. Ogromne podziękowania kierujemy do nauczycieli z ZSP w Przasnyszu: Grzegorza Cołosińskiego, który zajął się sprawami organizacyjnymi związanymi z turniejem oraz Tomasza Krynickiego – opiekuna obiektu.