Grupa mężczyzn w strojach sportowych na hali sportowej

W sobotę 10 lutego 2024 roku w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu przy ul. Sadowej rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców z Powiatu Przasnyskiego. W zaciętej rywalizacji starły się drużyny z przasnyskich gmin oraz reprezentacja samorządu Powiatu Przasnyskiego.

Celem imprezy, prócz wyłonienia zwycięzcy, była integracja środowiska samorządowców, popularyzacja zdrowego trybu życia oraz promocja rywalizacji w duchu fair play, niezwykle potrzebnej podczas nachodzącej kampanii w wyborach samorządowych.

W hali spotkało się pięć drużyn: Powiatu Przasnyskiego, Miasta Przasnysz oraz gmin: Przasnysz, Krasne i Czernice Borowe. Turniej oficjalnie otworzyli: Starosta Przasnyski Paweł Mostowy, Burmistrz Miasta Przasnysz Łukasz Chrostowski i Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu, o których puchar walczyły drużyny samorządowe.

Powiat Przasnyski reprezentowali: Artur Marchewka, Paweł Leszczyński, Jakub Filipowicz, Mariusz Ryszczyk, Rafał Tworkowski, Grzegorz Cołosiński, Marek Zbrzeski i Antoni Rogalski.

Sportowym rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje. Turniej odbywający się w powiatowym obiekcie był wspaniałą okazją do integracji i pobudzenia ducha walki. Na boisku każda drużyna świetnie się spisywała i grała zawzięcie do ostatniej minuty. Z tej przyczyny każdej z rywalizujących drużyn przypadł puchar organizatorów turnieju.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
I miejsce Gmina Krasne
II miejsce Gmina Przasnysz
III miejsce Miasto Przasnysz
IV miejsce Powiat Przasnyski
V miejsce Gmina Czernice Borowe.

Ponadto najlepszym bramkarzem turnieju został reprezentant drużyny Powiatu Przasnyskiego Antoni Rogalski za największą ilość udanych interwencji.

Serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć