Zdjęcie przedstawia wiele dzieci i rodziców oglądających przedstawienie dwójki aktorów. Rynek miejski w Przasnyszu. Treść w artykule.

Dzień Dziecka to dla młodszych i starszych pociech szczególnie wyczekiwana data w kalendarzu. Z tej okazji 1 czerwca 2023 roku Miejski Dom Kultury we współpracy z Powiatem Przasnyskim oraz Miastem Przasnysz przygotował specjalne atrakcje, a miejski rynek zamienił się w centrum rozrywki. Spektakl teatralny wraz z programem animacyjnym, pokaz baniek mydlanych, zabawy i konkursy to tylko część atrakcji, które tego dnia przygotowano dla dzieciaków.

Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka rozpoczął spektakl Teatru Forma. Aktorzy przedstawili najmłodszym Pszczółkę Maję, która wraz z Panią Psycholog opowiedziała, jak radzić sobie z trudnymi emocjami - wspólnie radziły, jak uspokoić oddech, ćwiczyć lub tańczyć. Razem z Mają dzieci uczyły się również innej bardzo ważnej umiejętności - okazywania wdzięczności - rodzicom, bliskim, przyjaciołom.

Uśmiechów w tym dniu było co nie miara - organizatorzy zapewnili dzieciom i ich rodzicom moc przeżyć i atrakcji. Słoneczna pogoda, świetne miejsce, a przede wszystkim organizacja na najwyższym poziomie zapewniły wszystkim uczestnikom wyśmienitą rozrywkę. Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz wspólną zabawę!

Wstęp był bezpłatny dla wszystkich. Spektakle dla małych i dużych w ramach projektu "Teatr i kino z rodziną" realizowanego przez Miejski Dom Kultury w Przasnyszu są finansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Przasnyszu.