Gabinet Starosty Przasnyskiego. Przedstawiciele Starostwa i beneficjenci dofinansowań podpisują umowy. Treść w artykule.

30 maja br. w gabinecie Starosty Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego, w obecności dyrektor Wydziału Rozwoju, Promocji, Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu Agnieszki Ślaskiej, nastąpiło podpisanie umów z częścią podmiotów, które wygrały konkurs na realizację w 2023 roku zadań publicznych, organizowanych w ramach Jubileuszu 25-lecia Powiatu Przasnyskiego.

Dzięki wsparciu samorządu powiatowego w 2023 roku stowarzyszenia i organizacje pozarządowe przeprowadzą inicjatywy w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania.

30 maja zawarto umowy z:
1. Stowarzyszeniem Obywatelski Konwój Humanitarny „Festiwal Folkowy w ramach Jubileuszu 25-lecia Powiatu Przasnyskiego” – 25 000,00 zł
2. Stowarzyszeniem Przyjaciele Małowidza „Trenujemy w Małowidzu II” – 1 000,00 zł
3. Stowarzyszeniem Odlotowe Czarownice „Festyn dla syna i córki we wsi Obórki” – 1 500,00 zł
4. Miejskim Klubem Sportowym w Przasnyszu „Uroczyste obchody z okazji 100-lecia MKS Przasnysz oraz Jubileuszu 25-lecia Powiatu Przasnyskiego” – 8 000,00 zł