Ogłoszenie o Biegu Partyzanta, treść w artykule.

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Powiat Przasnyski, 2. OREL w Przasnyszu oraz Nadleśnictwo Przasnysz zapraszają uczniów klas mundurowych na Bieg Partyzanta o szablę Starosty Powiatu Przasnyskiego, który odbędzie się 2 marca 2023 r. o godz. 9.00 w Górach Dębowych.

Celem biegu jest popularyzowanie dokonań Żołnierzy Wyklętych na terenie Powiatu Przasnyskiego, propagowanie aktywności ruchowej i zdrowego trybu życia wśród uczniów klas mundurowych, doskonalenie umiejętności praktycznych z zakresu służby wojskowej przez uczniów klas mundurowych oraz integrowanie środowiska żołnierskiego z mieszkańcami Garnizonu Przasnysz.

Zapraszamy do udziału wszystkie chętne klasy mundurowe. Zapisy drużyn trwają do 10 lutego.

Regulamin Biegu Partyzanta o szablę Starosty Przasnyskiego jest do pobrania w materiałach poniżej.