Grafika informuje o kulinarnym konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się na terenie Powiatu Przasnyskiego. Treść w artykule.

W niedzielę 11 czerwca o godz 13.00 zapraszamy na teren przy Basen Chorzele ul. Szkolna 4 na Piknik z Produktem Polskim. Podczas pikniku odbędzie się Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich - "Bitwa Regionów". Bądźcie z nami - będzie smacznie, tradycyjnie regionalnie!

Treść plakatów:
Konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się w Powiecie Przasnyskim. Bądźcie z nami na eliminacjach Powiatowych "Bitwy Regionów". Będzie smacznie, tradycyjnie, regionalnie! Niedziela, 11 czerwca 2023 roku. Godzina 13:00 - teren przy pływalni w Chorzelach. Zmagania kulinarne oraz degustację potraw umilą: występ zespołu Everest oraz bezpłatne atrakcje dla najmłodszych uczestników pikniku!

Zapraszamy na piknik z produktem polskim. 11 czerca o godzinie 13:00. Teren przy pływalni Chorzele, ulica Szkolna 4. Patronat honorowy Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Roberta Telusa. Partner: Powiat Przasnyski, Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.