Andrzej Radomski wybrany dyrektorem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Przasnyszu

29 maja rozstrzygnięty został konkurs na to stanowisko. Dotychczasowy dyrektor Ireneusz Napierkowski z końcem wakacji przejdzie na emeryturę. Pracował w tej placówce 35 lat a 29 lat pełnił funkcję dyrektora SOSW. Ireneusz Napierkowski pamięta początki szkoły, którą wiele lat temu tworzył. Jak wspomina dzieci wcześniej musiały dojeżdżać do Makowa Mazowieckiego.

Andrzej Radomski

Andrzej Radomski ma 56 lat. Jest absolwentem m.in. Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1990 roku był dyrektorem Szkoły Podstawowej w Rzęgnowie. W latach 1999-2004 pełnił funkcję dyrektora w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Do chwili obecnej piastuje stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Krasińcu, z którym pożegna się z końcem sierpnia.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Data: 2019-09-23
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli