Opublikowane przez BARWO PANIE BARTKU. WIELKIE GRATULACJE DLA BARTŁOMIEJA KIERSIKOWSKIEGO OD STAROSTY I ZARZADU POWIATU ZA ZAJĘCIE TRZECIEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE W TRÓJBOJU SIŁOWYM KLASYCZNYM

Miły i wyjątkowy przebieg miało ostatnie posiedzenie Zarządu Powiatu Przasnyskiego. Starostę Zenona Szczepankowskiego oraz pozostałych członków Zarządu Powiatu, dość spontanicznie odwiedził Bartłomiej Kiersikowski – zdobywca trzeciego miejsca na świecie w trójboju siłowym klasycznym, podczas Mistrzostw Świata, które odbyły się w USA  w dniach od 19 do 26 czerwca b.r. Młodemu, niezwykle utalentowanemu przasnyszaninowi, towarzyszył Jego klubowy trener z LKS GROM Przasnysz – Cezary Pykała.

Obaj Panowie podziękowali staroście, przewodniczącemu rady powiatu Markowi Walędziakowi oraz zarządowi powiatu za wsparcie finansowe udziału w Mistrzostwach Świata i pokazali zdobyte przez Pana Bartka medale. Starosta i członkowie zarządu pogratulowali zawodnikowi oraz trenerowi historycznego dla Przasnysza i powiatu sukcesu, i jednocześnie  zapewnili o gotowości do dalszego wsparcia. Jeszcze raz wielkie gratulacje Panie Bartłomieju !!!

Zobacz fotorelację:

Sławomir Czaplicki