Opublikowane przez BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE PLANOWANIA I FINANSOWANIA PRZEDSIĘWZIĘĆ GOSPODARCZYCH

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców do skorzystania z usługi pilotażowej w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych. Usługa jest dofinansowania w 100%, co oznacza, iż przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów.

W ramach usługi przedsiębiorca otrzymuje:
1. korzystniejszą niż  rynkową ofertę finansowania zwrotnego;
2. pomoc w planowaniu przedsięwzięcia oraz pozyskaniu finansowania;
3. pomoc w zarządzaniu przedsięwzięciem finansowanym ze środków zwrotnych tak, by cele przedsięwzięcia były realizowane, a udzielone finansowanie – terminowo spłacana.

Współpracujące z PARP Instytucje Finansowe przygotowały aż 25 produktów finansowych (kredyt, leasing), dostosowanych do potrzeb MŚP, korzystniejszych od ofert standardowych pod względem kosztów (niższe opłaty lub oprocentowanie), zabezpieczeń (np. zniesienie zabezpieczeń) i dostępności (np. dostępność dla start upów).

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty:

Wydział Rozwoju Gospodarczego, Rynku Pracy,
Promocji, Rolnictwa i Ochrony Środowiska