Rejestracja wizyt w Wydziale Komunikacji

Informujemy, że w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu został wprowadzony internetowy system rejestracji wizyt w Wydziale Aktywizacji Transportu i Komunikacji. Wolne terminy na rejestrację pojazdów dostępne są w każdy piątek po godzinie 14:00. Odbiór dowodów rejestracyjnych, zgłoszenia zbycia/nabycia oraz wyrejestrowanie pojazdów bez konieczności umawiania wizyty.

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Powiatu Przasnyskiego

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej Powiatu Przasnyskiego na platformie ePUAP.

E-Budownictwo

Nasza misja to przyspieszenie i ułatwienie inwestorom przeprowadzenia postępowania administracyjno-budowlanego. Przygotowaliśmy dla Ciebie jeden, autoryzowany serwis internetowy. Tutaj szybko i łatwo wypełnisz, podpiszesz i prześlesz wybrany wniosek do właściwego urzędu. Teraz to od Ciebie zależy, gdzie i kiedy to zrobisz.

Obywatel.gov.pl

Czym jest OBYWATEL.GOV.PL? Każdą sprawę, którą chcesz załatwić w urzędzie, traktujemy jak usługę, którą wykonujemy dla ciebie. Chcemy, żebyś załatwił tę sprawę szybko i sprawnie, dlatego zbieramy nasze usługi w jednym miejscu. Opisujemy w prosty i przystępny sposób, co musisz zrobić, co przygotować, gdzie pójść, a co możesz załatwić bez wychodzenia z domu. Wszystko po to, abyś nie tracił czasu. OBYWATEL.GOV.PL to dobre źródło informacji o usługach, które państwo świadczy dla ciebie.

System Obsługi Wsparcia PFRON

SOW – system obsługi wsparcia finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (dalej PFRON) to ogólnopolski, bezpłatny i utrzymywany przez PFRON dedykowany system informatyczny, za pomocą którego osoby niepełnosprawne i jednostki działające na ich rzecz mogą przez Internet składać wnioski o wsparcie finansowane przez PFRON.

Login.gov.pl

Login.gov.pl to prosty i bezpieczny dostęp do usług publicznych online.