Krzysztof Gadomski

Pracownicy Samorządowi związani z Powiatem Przasnyskim - Gala 25-lecia Powiatu Przasnyskiego

Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego

Radni Rady Powiatu Przasnyskiego - Gala 25-lecia Powiatu Przasnyskiego

Zenon Szczepankowski - pięciokrotny Starosta Powiatu Przasnyskiego oraz Radny Powiatu sześciu kadencji

Krzysztof Bieńkowski - Senator Rzeczypospolitej Polskiej, Starosta Przasnyski 6-tej kadencji

Zespół Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu

100-lecie Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu. Placówka wyróżniona przez starostę Krzysztofa Bieńkowskiego medalem „Gloria Prasnensis Terrae”

Tomasz Pawłowski - rolnik z terenu powiatu przasnyskiego

Gospodarstwo rolne z terenu powiatu przasnyskiego zakwalifikowało się do wojewódzkiego etapu konkursu Agro Liga 2023, organizowanego przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Sukces innowacyjnego rolnika - Tomasza Pawłowskiego, skłonił władze Powiatu Przasnyskiego do nagrodzenia go medalem „Gloria Prasnensis Terrae". Podczas uroczystego podsumowania konkursu Agro Liga w Chlewiskach odznaczenie wręczyła Renata Wenda - Członek Zarządu Powiatu Przasnyskiego.

Miejski Chór Męski w Przasnyszu

Miejski Chór Męski w Przasnyszu wyróżniony przez starostę Krzysztofa Bieńkowskiego medalem „Gloria Prasnensis Terrae"

Damian Pazikowski - dietetyk, sportowiec i ultramaratończyk

Damian Pazikowski, który pobił rekord Polski w 24-godzinnej jeździe na rowerze na terenie Przasnyskiej Strefy Gospodarczej, odznaczony medalem Gloria Prasnensis Terrae.

Zgromadzenie Zakonne Klarysek Kapucynek w Przasnyszu

Zgromadzenie Zakonne Klarysek Kapucynek w Przasnyszu odznaczone medalem „Gloria Prasnensis Terrae” przez starostę Krzysztofa Bieńkowskiego podczas uroczystości z okazji 100. rocznicy wstąpienia do Klasztoru błogosławionej Marii Teresy Kowalskiej.

Dowódca 2 ORel w Przasnyszu płk. dypl. Bogusław Postek

25 kwietnia br., odbyło się zwieńczenie uroczystych obchodów święta 2. Ośrodka Radioelektronicznego połączone z 20. rocznicą powstania przasnyskiej jednostki wojskowej. Z tej okazji starosta Krzysztof Bieńkowski przyznał Dowódcy 2ORel w Przasnyszu płk. dypl. Bogusławowi Postkowi medal "Gloria Prasnensis Terrae"

Komendant Powiatowy PSP st. bryg. Waldemar Białczak

W piątek 2 czerwca 2023 r. na Rynku Miejskim w Przasnyszu odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka. Podczas uroczystego apelu, który odbył się na placu przed Ratuszem Miejskim, starosta Krzysztof Bieńkowski wręczył medal „Gloria Prasnensis Terrae" st. bryg. Waldemarowi Białczakowi, od 2017 r. Komendantowi Powiatowemu PSP w Przasnyszu w uznaniu zasług dla Powiatu Przasnyskiego.

Sierż. Damian Bieniek i mł. asp. Kamil Gadomski - funkcjonariusze Posterunku Policji w Krasnem

7 marca 2023 r. starosta Krzysztof Bieńkowski zaprosił do swojego gabinetu dwóch funkcjonariuszy Posterunku Policji w Krasnem, aby odznaczyć ich medalami "Gloria Prasnensis Terrae" przyznanymi za uratowanie życia podtrutej tlenkiem węgla kobiety.