Bożonarodzeniowe Jasełka w SOSW w Przasnyszu

Opublikowane przez Bożonarodzeniowe Jasełka w SOSW w Przasnyszu

21 grudnia 2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Przasnyszu jak co roku wystawiono wspaniałe szkolne Jasełka Bożonarodzeniowe. Podopieczni Ośrodka z zaangażowaniem odegrali sceny związane z narodzinami Jezusa Chrystusa. Wychowanków odwiedził również z prezentami Święty Mikołaj powodując mnóstwo radości i uśmiechu u młodych aktorów. W uroczystości wziął udział Krzysztof Bieńkowski – starosta przasnyski, który podziękował za wspaniały występ i złożył pracownikom Ośrodka oraz podopiecznym i ich rodzinom życzenia wspólnie przebytych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

Data: 2020-02-21
Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta