Budowa Centrum Aktywizacji Biznesu postępuje zgodnie z planem

27 marca 2019 r. Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski wraz z dyrektorem Jarosławem Włodarczykiem i Pawłem Mostowym z Zarządu Powiatu odwiedzili teren budowy "Centrum Aktywizacji Biznesu". Samorządowcy obserwowali postęp prac i poziom zaawansowania  robót w odniesieniu do przyjętego harmonogramu. Realizacja inwestycji jest elementem szerszych działań na rzecz promocji przedsiębiorczości i lokalnego biznesu. W tym celu Zarząd Powiatu przygotował już zarządzenie i regulamin Powiatowej Rady Przedsiębiorczości, która ma być forum wymiany doświadczeń biznesowych i dialogu przedsiębiorców z urzędnikami.

Budowa Centrum Aktywizacji Biznesu w Zdziwóju