BUDYNEK PORTU LOTNICZEGO W REMONCIE

Opublikowane przez BUDYNEK PORTU LOTNICZEGO W REMONCIE

Trwa remont budynku Portu Lotniczego w Sierakowie k. Przasnysza. Budynek zostanie odwodniony, odgrzybiony, zabezpieczony izolacją oraz zyska nową elewację. Liftingowi zostaną również poddane pomieszczenia wewnątrz. Obiekty lotniska zyskują coraz większą popularność. W ramach projektów badawczych korzystają z nich również naukowcy i studenci Politechniki Warszawskiej.

W perspektywie wspólnego z Politechniką projektu poligonu doświadczalno – wdrożeniowego oraz zbliżających się dożynek wojewódzkich, jak również rosnącą popularnością podprzasnyskiego lotniska, starostwo zdecydowało się na modernizację obiektu. Zwłaszcza w dni weekendowe na lotnisku sporo dzieje się na ziemi i niebie. Kto nie lata samolotem i nie skacze ze spadochronem, może odpocząć przy kawie, zjeść obiad, a dzieci mają do dyspozycji plac zabaw i sporo ciekawych urządzeń, czy eksponatów.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora