„Chłopcy z Placu Broni” wystąpili dla mieszkańców powiatu

W ostatnią niedzielę wakacji, deszczowe chmury nie przeszkodziły mieszkańcom Przasnysza w zabawie przy największych hitach "Chłopców z Placu Broni". Pomysłodawcą koncertu był AMK "Rzemieślnik" z Przasnysza, a starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski - dofinansował występ budżetu urzędu powiatowego.

Chłopcy z Placu Broni - występ

Koncert miał się odbyć pierwotnie w kwietniu br. podczas "Otwarcia Sezonu Motocyklowego 2020". Niestety, przez sytuację epidemiologiczną impreza została odwołana.

Na szczęście w tym ciężkim czasie reżimu sanitarnego mogliśmy usłyszeć największe przeboje zespołu: "Kocham Cię", czy "O! Ela" ....

Mimo obaw o pogodę, koncert odbył się bez problemów, a towarzyszące atrakcje przyciągnęły całe rodziny Przasnyszan.

Data: 2020-09-22
Imieniny: Maury, Milany, Tomasza