Czasowa zmiana organizacji ruchu w Jednorożcu z powodu trwającego remontu drogi powiatowej

Od 21 maja 2020 r. na ulicy Piastowskiej w Jednorożcu zacznie obowiązywać Tymczasowa Organizacja Ruchu na czas przeprowadzenia robót drogowych w ramach zadania "Przebudowa drogi powiatowej 3236W Jednorożec - Kuchny - Płoniawy Bramura". Przewidywany okres utrudnień w ruchu pieszym i kołowym to ok. 1 tydzień.

Remont drogi to efekt umowy podpisanej w 25 lipca 2019 roku pomiędzy Powiatem Przasnyskim, a firmą Strabag Sp. z o.o. Grupa Ciechanów r. Przebudowa będzie możliwa dzięki otrzymaniu ponad 1 mln zł dotacji z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych.

Data: 2020-05-31
Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili