Daniel wciąż potrzebuje naszej pomocy!

Pan Zbigniew Makowski z Przasnysza, wygrał licytację gadżetów, przekazanych przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu. Dochód z licytacji trafił na konto Daniela Karbowskiego, zmagającego się z ciężką chorobą genetyczną. Wręczenia wylicytowanych gadżetów zwycięzcy licytacji dokonali: starosta Krzysztof Bieńkowski i wicestarosta Waldemar Trochimiuk. Apelujemy do ludzi dobrej woli o pomoc w zebraniu pozostałej kwoty na leczenie przasnyszanina.

Pomoc dla Daniela

Daniel jest nosicielem rzadkiego genu CIC. Na całym świecie jest tylko kilka osób z tym schorzeniem. Przasnyszanin, na co dzień boryka się z coraz trudniejszymi objawami. Nadal potrzebne są środki na lepszą diagnostykę, a potem na skuteczny proces leczenia przasnyszanina. Dotychczas zebrano 30 594 zł. Do pełnej kwoty pozostało już tylko 4 080 zł. Zbiórka potrwa do 20 marca 2020 roku. Wpłat pieniężnych można dokonywać poprzez stronę: kliknij. Pomóc można także przekazując przedmioty na facebookową licytację: pomoc dla Daniela z Przasnysza – LICYTACJE. Zachęcamy też do aktywnego licytowania wystawianych na aukcjach przedmiotów.

Data: 2020-08-04
Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego