DECYZJE STAROSTY PRAWIDŁOWE – PROJEKTY STAROSTWA JUŻ NIE SĄ ZAGROŻONE

Opublikowane przez DECYZJE STAROSTY PRAWIDŁOWE – PROJEKTY STAROSTWA JUŻ NIE SĄ ZAGROŻONE

Wojewoda Mazowiecki odrzucił skargi zarówno burmistrza Przasnysza Waldemara Trochimiuka, jak również jednej osoby z Chorzel na decyzje starosty z wykorzystaniem tzw. specustawy dotyczące realizacji inwestycji na 65 milionów złotych. Powiat może więc bez przeszkód realizować warte 65 milionów złotych inwestycje polegające na budowie infrastruktury służącej zarówno przasnyskiej, jak i chorzelskiej strefie gospodarczej.

Skargi miały prawie identyczną treść. Wojewoda przyznał jednak rację staroście przasnyskiemu i uznał, że decyzje wydane przez starostwo są poprawne i nie wymagają zmian.

Z początkiem września ruszą więc prace na strefie gospodarczej w Sierakowie i na drodze Karwacz – Wielodróż – Bogate.

Gazociąg, trat królewiecki oraz uzbrojenie strefy w Chorzelach jest już w trakcie realizacji.

Zobacz obwieszczenie Wojewody Mazowieckiego:

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora