DEKLARACJA WSPÓŁPRACY SAMORZĄDÓW – WÓJT MINY KRASNE MICHAŁ SZCZEPAŃSKI ODWIEDZIŁ STAROSTĘ KRZYSZTOFA BIEŃKOWSKIEGO.

28 listopada starostę przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego odwiedził wójt gminy Krasne Michał Szczepański. Tematem roboczej narady było omówienie planów szerokiej współpracy inwestycyjnej na terenie gminy Krasne. Starosta i wójt zadeklarowali gotowość do partnerskiej współpracy i wsparcia w zakresie zapewnienia zrównoważonego rozwoju gminy i całego powiatu.

wizyta wójta gminy Krasne