DODATKOWE ŚRODKI FINANSOWE DLA POWIATU PRZASNYSKIEGO – DO KASY WPŁYNIE 5 MLN ZŁ

Dzięki swoiście pokerowemu zagraniu starosty przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego do kasy powiatu przasnyskiego wróci 5 mln zł pierwotnie wydatkowanych jako udział własny powiatu w budowę drogi Wola Wierzbowska – Krasne. Najpierw starosta wyłożył z kasy powiatu 5 mln zł jako wkład własny i przy udziale 1 mln zł od Marszałka Województwa Mazowieckiego Starostwo wybudowało nową drogę. Następnie starosta zaczął zabiegać o dofinansowanie wykonanej inwestycji. Pieniądze znalazł w rezerwie ministra finansów i to aż 5 mln zł.