DOMINIKA MARIA WILGA Z LO W JEDNOROŻCU ZE STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Opublikowane przez DOMINIKA MARIA WILGA Z LO W JEDNOROŻCU ZE STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Uczennica II klasy Liceum Ogólnokształcącego w  Jednorożcu DOMINIKA MARIA WILGA OTRZYMAŁA STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW za najwyższą średnią ocen, tj. 5,14. Uroczystość wręczenia powyższego wyróżnienia odbyła się 23 listopada 2016 r. w Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim. Stypendia odebrało 49 uczniów z pięciu powiatów: makowskiego, ostrołęckiego, wyszkowskiego, ostrowskiego i przasnyskiego.

Goście, którzy przyszli na uroczystość to m.in. Rafał Dmowski podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Dorota Skrzypek Mazowiecki Wicekurator Oświaty, z rąk której uczniowie otrzymali stypendia, Michał Giers dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty oraz Marcin Grabowski kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Po uroczystym wręczeniu wyróżnień odbyła się część artystyczna oraz poczęstunek.

Warunkiem otrzymania stypendium było uzyskanie najwyższej średniej ocen w szkole, nie niższej niż 4,75 oraz co najmniej dobrej oceny z zachowania w roku szkolnym 2015/2016.