DOŻYNKI – TYSIĄCE LUDZI NA KONCERCIE ZESPOŁU PERFECT

Opublikowane przez DOŻYNKI – TYSIĄCE LUDZI NA KONCERCIE ZESPOŁU PERFECT

O godzinie 20 na scenie pojawił się wyczekiwany przez licznie zgromadzoną publiczność zespół Perfect, który dał niesamowity koncert. Po występie kwiaty i okolicznościowy kosz gwiazdom polskiej sceny muzycznej wręczyli przedstawiciele władz powiatu przasnyskiegoi gminy Przasnysz, którzy wraz ze sponsorami sfinansowali przedsięwzięcie.

Koncert gwiazdy wieczoru cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że całe miasto Przasnysz na pół godziny przed godzina 20.00 zostało zakorkowane przez podążające na lotnisko samochody. Dlatego początek koncertu obejrzało około 5 tysięcy osób, ale w jego trakcie przybyło dodatkowo kilkanaście tysięcy osób i koncert obejrzało ponad 20 tysięcy fanów. Zapełnił się nimi cały plac.

Zobacz fotorelację:

Autor zdjęć: Arkadiusz Pieńkos oraz archiwum Starostwa Powiatowego.

Relacja
Referat Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rynku Pracy