Droga powiatowa w m. Ulatowo Żyły uroczyście otwarta.

8 października 2019 r. uroczyście otwarto drogę powiatową w miejscowości Ulatowo Żyły, wykonaną przez Powiat Przasnyski przy wsparciu środków z FOGR. Kilometr drogi, który wymagał pilnego remontu już służy mieszkańcom. Odcinek został błyskawicznie zrealizowany i oddany do użytku. Otwarcia drogi dokonali: Krzysztof Bieńkowski - Starosta Przasnyski, Paweł Mostowy - Etatowy Członek Zarządu Powiatu, sołtys wsi Wiesław Czaplicki oraz dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Kazimierz Pióro wraz z pracownikami.

Droga powiatowa w m. Ulatowo Żyły uroczyście otwarta

Data: 2019-10-20