Dzień Babci i Dziadka w MDK-u w Przasnyszu

W czwartek, 23 stycznia 2020 roku w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu, odbyła się uroczystość ,,Dnia Babci i Dziadka”. W wydarzeniu wziął udział m.in. Wicestarosta Powiatu Przasnyskiego Waldemar Trochimiuk, który w imieniu własnym i Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego złożył życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Imprezę uświetniła grupa przedszkolna ,,0” ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu oraz Zespół Ludowy z Krasnego.

Data: 2020-07-12
Imieniny: Brunona, Jana, Wery