DZIEŃ NIEZWYKŁYCH ŚRODKÓW TRANSPORTU W PRZASNYSZU

Opublikowane przez DZIEŃ NIEZWYKŁYCH ŚRODKÓW TRANSPORTU W PRZASNYSZU

Stowarzyszenie Młodzi w Regionie zrealizowało zadanie publiczne pn. „Dzień Niezwykłych Środków Transportu”, które było współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu. Impreza odbyła się 18 maja w m. Karwacz oraz na terenie Strefiy Gospodarczej. O wydarzeniu informowały nie tylko lokalne media, ale również czasopisma branżowe. Zaprezentowano poduszkowiec patrolowo – ratowniczy PRP – 560 M, zaś dr Krzysztof Szafran wygłosił krótką prelekcję wraz z nagrodami. Urozmaiceniem były pokazy lotnicze Aeroklubu Północnego Mazowsza.

fot. Młodzi w Regionie

Stowarzyszenie "Młodzi w Regionie"

Data: 2020-02-17
Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza