Gala „XXX Lat Wolności” – relacja filmowa

25 maja 2019 r. w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbyła się gala „XXX Lat Wolności”, w której uczestniczyli mieszkańcy, przedstawiciele władz z senatorem Janem Marią Jackowskim i starostą przasnyskim Krzysztofem Bieńkowskim na czele. W uroczystości wziął udział również burmistrz miasta Przasnysz Łukasz Chrostowski oraz wójtowie gmin naszego powiatu. Gala była czasem na podsumowanie plonów w pełni odzyskanej w 1989 roku suwerenności. Dziś możemy się z tej wolności cieszyć, możemy być również dumni, bowiem przez 3 dekady Polska i nasz powiat zmieniły się nie do poznania.