HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOYÓW O PUCHAR STAROSTY PRZASNYSKIEGO

Opublikowane przez HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOYÓW O PUCHAR STAROSTY PRZASNYSKIEGO

16 stycznia rozegrano tradycyjny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Przasnyskiego zorganizowany przez Miejski Klub Sportowy w Przasnyszu oraz przasnyskich Oldboyów z Ryszardem Stryjewskim na czele, przy współpracy z kierownikiem Hali Sportowej przy ulicy Sadowej w Przasnyszu Markiem Maćkowskim. Zwyciężyli oldboye z Baboszewa, 2. miejsce zajęli oldboye z ekipy Przasnysz I, a 3. ubiegłoroczny zwycięzca – Mława. Czarki Przasnysz uplasowali się na miejscu IV, a Oldboys Przasnysz II na 6. Najlepszym strzelcem został Mariusz Walczak z Mławy, a najlepszym bramkarzem Robert Kędzierski z Baboszewa.

Klasyfikacja końcowa:
1. Oldboy Baboszewo 6 meczów 14 pkt. 14-5 bramki
2. Oldboy Przasnysz I 6 meczów 10 pkt. 18-10 bramki
3. Oldboy Mława 6 meczów 9 pkt. 15-9 bramki
4. Czarki Przasnysz 6 meczów 8 pkt. 10-11 bramki
5. Oldboy Płońsk 6 meczów 7 pkt. 8-16 bramki
6. Oldboy Przasnysz II 6 meczów 6 pkt. 9-13 bramki
7. Oldboy Żuromin 6 meczów 4 pkt. 9-15 bramki

W imieniu starosty przasnyskiego puchary, dyplomy, statuetki oraz upominki rzeczowe wręczył Sławomir Czaplicki. Zaprosił drużyny również na kolejny turniuej. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich drużyn, które zawitały do Przasnysza na Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Przasnyskiego oraz organizatorów, czyli zarządu MKS Przasnysz z Bogusławem Postkiem i przasnyskich Oldboyów z Ryszardem Stryjewskim na czele. Szczególne podziękowania organizatorzy przekazali za wsparcie finansowe dla Zarządu Powiatu i starosty przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego.