I SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO V KADENCJI

Porządek I sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 26 listopada 2014 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Wręczenie radnym zaświadczeń o wyborze na Radnego Powiatu Przasnyskiego.
3. Złożenie ślubowania przez Radnych Powiatu Przasnyskiego V kadencji.
4. Wybór Przewodniczącego Rady Powiatu Przasnyskiego V kadencji:
a) zgłaszanie kandydatur,
b) wybór komisji skrutacyjnej,
c) przeprowadzenie głosowania,
d) podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Rady Powiatu Przasnyskiego.
5. Wybór Wiceprzewodniczących Rady Powiatu Przasnyskiego V kadencji:
a) zgłaszanie kandydatur,
b) wybór komisji skrutacyjnej,
c) przeprowadzenie głosowania,
d) podjęcie uchwały w sprawie wyboru Wiceprzewodniczących Rady Powiatu Przasnyskiego.
6. Zakończenie sesji.

Zobacz postanowienie Komisarza Wyborczego w Ostrołęce w sprawie zwołania pierwszej sesji Rady Powiatu Przasnyskiego - tutaj.

Maria Elżbieta Truszkowska
Komisarz Wyborczy w Ostrołęce