I SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Opublikowane przez I SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

26 listopada o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej starostwa powiatowego w Przasnyszu odbyła się I sesja IV kadencji Rady Powiatu Przasnyskiego. W powiecie przasnyskim utworzono koalicję PSL-PiS-FS. Już po raz czwarty, jednogłośnie starostą powiatu wybrano Zenona Szczepankowskiego z PSL. Jego zastępcą ponownie został Tomasz Osowski z PiS. Skład Zarządu Powiatu uzupełnił Jarosław Antoni Tybuchowski z PSL, Małgorzata Grabowska z PiS, oraz Bogdan Kruszewski z PSL. Podjęto także decyzje co do obsady stanowisk w kierownictwie Rady Powiatu Przasnyskiego. I tak: Przewodniczącym Rady Powiatu Przasnyskiego został Marek Walędziak z PSL, a jego zastępcami Dariusz Chodkowski z PiS oraz Krzysztof Bieńkowski z FS.

Sławomir Czaplicki

Data: 2020-08-04