II EDYCJA KONKURSU: MOJA MAŁA OJCZYZNA

Przewodniczący Rady Powiatu Przasnyskiego Krzysztof Bieńkowski ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży.

Temat: Co czujesz i o czym myślisz wypowiadając słowa „moja mała ojczyzna”?
Prace konkursowe (obraz, zdjęcie, wiersz lub esej) mogą nadsyłać uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych i podstawowych oraz dzieci powyżej 3 roku życia z terenu powiatu przasnyskiego. Prace należy nadsyłać do 26 października 2009 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 listopada 2009 roku w dniu Święta Niepodległości. Wtedy też zostaną zaprezentowane zwycięskie prace i wręczone upominki dla zwycięzców. Patronem medialnym konkursu jest Kurier Przasnyski oraz portal Przasnysz.pl.

Prace należy nadsyłać na jeden z adresów:

Przewodniczący Rady Powiatu
Krzysztof Bieńkowski
Ul. Św. St. Kostki 5
06-300 Przasnysz
z dopiskiem „Moja Mała Ojczyzna”

Kurier Przasnyski
ul. Piłsudskiego 2
06-300 Przasnysz
z dopiskiem „Moja Mała Ojczyzna”

lub pocztą elektroniczną na adres: bienkrz@wp.pl

Data: 2020-08-10