III SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek III sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 16 grudnia 2014 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z II sesji Rady Powiatu.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:

5.1  zaciągnięcia długoterminowego kredytu,
5.2  zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2014 - 2022,
5.3  wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na  rok 2014,
5.4  zmiany Regulaminu Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Przasnyszu,
5.5  wyrażenia zgody na złożenie przez Dom Pomocy Społecznej w Przasnyszu wniosku o wygaśnięcie trwałego zarządu do nieruchomości,
5.6  przystąpienia do realizacji projektu pt. „Profilaktyka chorób układu krążenia szansą na poprawę sytuacji zdrowotnej mieszkańców powiatu przasnyskiego”,
5.7  ustalenia wysokości opłat za usunięcie pojazdu i jego przechowywania na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów usuwania, w przypadku odstąpienia od wykonania dyspozycji usunięcia pojazdu.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Wnioski i oświadczenia.
8. Zakończenie sesji.

Marek Walędziak