INFORMACJA O STOPNIU REALIZACJI PROJEKTÓW UNIJNYCH W POWIECIE PRZASNYSKIM

W dniu 10 lipca 2009 r. w siedzibie Zepołu Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce odbyła się konferencja poświęcona realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 na obszarze Północnego Mazowsza. W konferencji tej czynny udział wziął Członek Zarządu Powiatu Przasnyskiego - Pan Jarosław Tybuchowski, który zreferował stopień realizacji projektów  realizowanych w powiecie przasnyskim w ramach RPO WM.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją powiatu przasnyskiego - pobierz.