INFORMACJA O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ

Powiat Przasnyski informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty na wykonanie materiałów promocyjnych dla projektu pn.: „Poprawa infrastruktury technicznej terenów inwestycyjnych w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej” realizowanego w ramach działania 1.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej oraz protokół rozeznania cenowego:
Treść zawiadomienia o wyborze wraz z protokołem rozeznania cenowego

Data: 2020-02-20
Imieniny: Anety, Lecha, Leona