Inwestycja Starostwa w kurtynę wodną cieszy mieszkańców.

Wraz z nadejściem upałów uruchamiana jest kurtyna wodna, którą ufundowało Starostwo Powiatowe w Przasnyszu i Urząd Miasta Przasnysza. Dzięki temu łatwiej w naszym mieście znieść upały. Koniec sierpnia nie zapowiada póki co, że lato miałby się już niebawem skończyć. Na najbliższe dni zapowiadane są wciąż wysokie temperatury przekraczające 30 stopni Celsjusza. Dlatego mieszkańcy są zadowoleni, że na przasnyskim rynku stanęła kurtyna wodna.Pozwala ona łagodniej znosić upały. Zarząd Powiatu Przasnyskiego przeznaczył na kurtyny wodne w Przasnyszu i Jednorożcu łącznie 5.000 złotych.

Data: 2020-02-17
Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza