JAK POWIAT Z MIASTEM BUDUJE ULICE W PRZASNYSZU

Opublikowane przez JAK POWIAT Z MIASTEM BUDUJE ULICE W PRZASNYSZU

Rada Powiatu Przasnyskiego podczas sesji w dniu 31 marca b.r. podjęła stanowisko w sprawie pisma burmistrza Przasnysza dotyczącego rozliczeń finansowych pomiędzy Powiatem Przasnyskim, a Miastem Przasnysz. Rada Powiatu nie podzieliła poglądu burmistrza Przasnysza przedstawiając w stanowisku argumenty.

Czytaj:

1. Stanowisko Rady Powiatu Przasnyskiego z dnia 31 marca 2015 roku w sprawie pisma burmistrza Przasnysza - czytaj tutaj.

2. Pismo burmistrza Przasnysza z dnia 23 lutego 2015 roku - czytaj tutaj.

w Przasnyszu

Data: 2020-08-04