Kalendarium statystycznych badań ankietowych w 2020 roku

Urząd Statystyczny w Warszawie zachęca mieszkańców województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w badaniach ankietowych. Przypominamy, że każdy ankieter posiada legitymację służbową ze zdjęciem, wraz z upoważnieniem do przeprowadzenia takich badań. Tożsamość ankietera można dodatkowo potwierdzić w Urzędzie Statystycznym. Szczegóły na stronie internetowej: tutaj.

Kalendarium badań ankietowych w 2020 roku.

Data: 2020-03-29
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona